Logo   ekonomicka správa       home
email
 
kameny
menu

 O mně
Minimalizovat

 

 

7 věcí O MNĚ ...abyste poznali, zda si budeme rozumět ;-)

 

1.

ODBORNOST - byla jsem jmenována jako první soudní znalec se specializací na účetnictví společenství vlastníků a bytových družstev v ČR. Neustále sleduji změny v zákonech, vzdělávám se, a sama publikuji odborné články.

2.

KVALITA - dělat věci dobře je pro mě nejvíc. Když je to potřeba, nejdu třeba celou noc spát. Neumím si představit, že bych svou práci odevzdala pozdě, odfláknutou, nebo, že bych ji neodevzdala vůbec.

3.

RESPEKT - Se svými klienty si rozumím, protože se vzájemně respektujeme. Jsou stejní jako já. Chtějí mít své věci v pořádku. Já respektuji jejich potřeby a oni zase mou odbornost a zkušenosti. Dohromady to funguje skvěle. Najdete mezi nimi Společenství pro dům Boloňská 604, Praha 10 (93 jednotek), Společenství pro dům čp. 450 v Rokytnici nad Jizerou (83 jednotek), Společenství vlastníků jednotek Mohylová 1965 (83 jednotek) nebo Bytové družstvo Nedašovská 351-352, Praha 5-Zličín (28 jednotek).

4.

ZKUŠENOSTIv roce 2001 jsem se jako ekonom ve firmě SKANSKA poprvé setkala s problematikou společenství vlastníků jednotek ...a od té doby jsou SVJ-čka mým denním chlebem.

5.

JEDNODUCHOST - Věřím v jednoduchost a srozumitelnost. Mám ráda jednoduchá pravidla a vždy hledám co nejjednodušší řešení. Víte proč? Jednoduše proto, že to funguje! Každý jim rozumí a dokáže si vše sám zkontrolovat. A o to přece jde. Komplikovat věci ve jménu větší spravedlnosti vede k jedinému - zmatku a nedůvěře.

6.

MOJE PRÁCE MĚ PROSTĚ BAVÍ! - Čísla mě fascinují a práce s nimi je pro mě odjakživa zábavou. Navíc - mí klienti jsou skvělí lidi! Těší mě, že v domě, ve kterém dříve shromáždění trvalo několik hodin, máme dnes vše hotovo za necelou hodinu a vlastníci odcházejí s úsměvem. Vážně to jde. Stačí trocha vstřícnosti, komunikace a otevřenosti. Mluvit s vlastníky, dát jim volný přístup k informacím a reagovat na jejich potřeby a požadavky - to je můj styl práce.

7.

SPECIALIZACE - Děláte totéž, co ostatní společenství vlastníků? Máte správní firmu, která se stará o všechno? A jste s jejich prací spokojení? Asi ne, když jste teď tady... Správní firma je jako nemocnice. Sice jste v jedné "budově", ale stejně musíte do každé "ordinace" zvlášť. Někde jsou skvělí, ale jinde je to hotové neštěstí. Když jde o mé zdraví, raději si dojdu za specialistou s dobrým jménem. Ve společenství vlastníků sice nejde o život. Ale - jde o VÁŠ DOMOV (...a o největší investici, kterou jste ve svém životě udělali)... Nebuďte nespokojení jenom proto, že děláte to, co ostatní! Já věřím ve specializaci. Neustále pracuji na tom, abych ve svém úzce specializovaném oboru byla na špičce. Běžná správní firma se sice o váš dům postará, ale v součtu dostanete sotva průměrnou službu. Dnes ale máte jiné možnosti. Uzavřete sami smlouvu s chytrou účetní, šikovným technikem a obratným právníkem a získáte skvělý tým, který vás podrží v každé situaci a hlavně v součtu dostanete nadprůměrnou službu, kterou vám průměrná správní firma na trhu nikdy neposkytne.

Takhle to dělám já - Věra Bugárová (mimochodem jsem Ing., jen si na tituly moc nepotrpím :-)

 


Máte pocit, že nám to spolu bude klapat? Hodila by se vašemu společenství vlastníků účetní, která rozumí i administrativní správě domu (předpis záloh na služby, vyúčtování záloh na služby, tvorba rozpočtu, hospodaření SVJ, atd.)? Tak mi zavolejte na 603 371 349 nebo napište na vera@ucetnictvisvj.cz.

Měli byste ale ještě vědět, že:

1.

Technickou správu nedělám (důvody jste si už přečetli v bodě 8). Nejsem technik a nehodlám mistrům fušovat do řemesla. Mí klienti si technickou správu zajišťují sami - buď mají smlouvu s odborníkem, domovníka nebo technické věci řeší jeden z členů výboru.

2.

Účtuji si cenu ve výši 160,- Kč za bytovou/nebytovou jednotku měsíčně (minimálně 2500,- Kč za dům). Za tuto cenu dostanete vše, co se v SVJ týká "papírů" - kompletní vedení administrativy a účetnictví vašeho společenství vlastníků včetně zpracování rozpočtu společenství, nastavení měsíčních předpisů, průběžné zpracování plateb, přehledu dlužníků a pravidelné upomínání a následné zpracování ročního vyúčtování (mimo vyúčtování vody a tepla). A dám vám ještě něco navíc. Dostanete mou podporu a pomoc při nastavení systému řízení ve vašem společenství, rady a zkušenosti z mé praxe a jistotu, že administrativa ve vašem společenství vlastníků bude opravdu fungovat.

3.

Jsem soudní znalec, a proto potřebuji svou práci dělat dobře a efektivně. V práci mám ráda systém a používám praxí ověřené postupy. Umím najít chyby a problémy a umím navrhnout jejich řešení. Od nových klientů očekávám, že budou ochotni přizpůsobit se několika novým pravidlům a vstřícnost k přijetí mých návrhů na změny, které napraví chyby nebo zlepší systém práce ve vašem společenství, vám přinesou výhody a mně usnadní práci.

Pokud jste stále přesvědčeni, že naše spolupráce by vašemu společenství vlastníků prospěla, tak mi určitě zavolejte. Mé číslo je 603 371 349. A nebo napište na vera@ucetnictvisvj.cz.

Uložit

     
Zaregistrovat se   Přihlásit se