Logo   ekonomicka správa       home
email
 
kameny
menu

 O nás
Minimalizovat

Firma působí na trhu od roku 1998, na účetnictví a administrativní správu společenství vlastníků jednotek se specializuje od roku 2001.

Mé služby jsou vhodné pro domy, které si technickou správu (tj. opravy a údržbu domu) zajistí buď prostřednictvím technického správce nebo vlastními silami. Několikaleté zkušenosti mi totiž ukázaly, že v domech, kde není správce neomezeným vládcem (správce pro věci technické a správce pro věci administrativní a ekonomické jsou nezávislé právnické nebo fyzické osoby a musejí spolupracovat a navzájem se kontrolovat) funguje správa domu mnohem efektivněji a bezproblémověji, než v domech, kde kompletní správu domu zajišťuje jedna právnická nebo fyzická osoba. U menších domů zase platí, že vy - vlastníci, máte k domu bližší vztah a často víte nejlépe co váš dům po technické stránce potřebuje. Tento způsob správy domu funguje bez problémů a ke spokojenosti vlastníků již řadu let, jak ve velkých, tak v malých domech.

Mezi mé klienty patří: Společenství pro dům Boloňská 604, Praha 10 (93 jednotek), Společenství pro dům čp. 450 v Rokytnici nad Jizerou (83 jednotek), Společenství vlastníků jednotek Mohylová 1965 (83 jednotek), Bytové družstvo Nedašovská 351-352, Praha 5-Zličín (28 jednotek), Společenství vlastníků jednotek pro dům Bojínková 1569 (18 jednotek), Společenství pro dům Štefánikova 266, Praha 5 (14 jednotek).

Pokud nejste spokojeni se současnou správou vašeho domu, nebojte se zavedený způsob změnit. Naše spolupráce pro vás může být tím správným řešením. Individuální přístup a odbornost je zárukou spokojenosti mých klientů.

 

                                                                                Ing. Věra Bugárová

Současná situace u nás i ve světě mi není lhostejná. Proto část prostředků, které díky svým klientům získám, předávám prostřednictvím darů nadacím...

 

Uložit

     
Zaregistrovat se   Přihlásit se