Logo   ekonomicka správa       home
email
 
kameny
menu

 O mně
Minimalizovat

 

 

8 věcí O MNĚ, které PRO VÁS mohou být důležité ;-)

 

1.

Jsem perfekcionista a dělat věci dobře je pro mě nejvíc.

2.

Se svými klienty si rozumím. Protože stejně jako já, chtějí své věci mít v pořádku. Najdete mezi nimi Společenství pro dům Boloňská 604, Praha 10 (93 jednotek), Společenství pro dům čp. 450 v Rokytnici nad Jizerou (83 jednotek), Společenství vlastníků jednotek Mohylová 1965 (83 jednotek) nebo Bytové družstvo Nedašovská 351-352, Praha 5-Zličín (28 jednotek).

3.

Čísla mě fascinují a práce s nimi je pro mě odjakživa zábavou.

4.

Rok 2001 - jako ekonom ve firmě SKANSKA jsem se poprvé setkala s problematikou společenství vlastníků jednotek ...a od té doby jsou SVJ-čka mým denním chlebem.

5.

Věřím v jednoduchost a srozumitelnost. Říkám věci otevřeně a neschovávám se za cizí slova a nesmyslná souvětí.

6.

26. 6. 2018 - den, kdy jsem byla jmenována prvním soudním znalcem se specializací na účetnictví společenství vlastníků a bytových družstev v ČR.

7.

Uvědomuji si, že investice do bydlení je největší, kterou v životě uděláte. Nejde sice o život, ale přesto jde o hodně - přinejmenším o několik milionů, ale hlavně o váš DOMOV. Zasloužíte si, aby o váš domov pečoval vzdělaný a férový správce.

8.

Bořím mýtus o tom, že nejlepší správce domu je správní firma. Nejlepší správce je ten, komu na domě záleží! Komunikativní předseda, který se obklopí týmem odborníků - precizní účetní, šikovným technikem, zkušeným právníkem,... Buďte si jistí, že žádný obchodní řetězec nebude mít nikdy lepší dortíky než Iveta Fabešová!

Tak to jsem já - Věra Bugárová (mimochodem jsem Ing., jen si na tituly moc nepotrpím :-)

 


Pokud právě teď hledáte účetní pro své společenství vlastníků, která rozumí i administrativní správě domu (předpis záloh na služby, vyúčtování záloh na služby, tvorba rozpočtu, hospodaření SVJ, atd.) a napadlo vás, že bychom si mohli rozumět, tak mi zavolejte na 603 371 349 nebo napište na vera@ucetnictvisvj.cz.

Měli byste ale vědět, že:

1.

Technickou správu nedělám (viz bod 8). Nejsem technik a nehodlám mistrům fušovat do řemesla. Mí klienti si technickou správu zajišťují sami - buď mají smlouvu s odborníkem nebo technické věci řeší jeden z členů výboru.

2.

Účtuji si cenu ve výši 180,- Kč za bytovou/nebytovou jednotku měsíčně (minimálně 2500,- Kč za dům) - viz bod 5. Za tuto cenu dostanete vše, co se v SVJ týká "papírů" - kompletní vedení administrativy a účetnictví vašeho společenství vlastníků včetně zpracování rozpočtu společenství, nastavení měsíčních předpisů, průběžné zpracování plateb, přehledu dlužníků a pravidelné upomínání a následné zpracování ročního vyúčtování (mimo vyúčtování vody a tepla).

3.

Jsem soudní znalec a proto potřebuji svou práci dělat dobře a efektivně. V práci mám ráda systém. Umím najít problémy a navrhnout vám jejich řešení. Od nových klientů očekávám, že budou ochotni přizpůsobit se pár základním pravidlům, která mi usnadní práci. Nebojte - přinesou výhody i vám!

Uložit

     
Zaregistrovat se   Přihlásit se