Panelová diskuze o koučování nejen v SVJ

Jak se dá koučování zařadit do pracovního života v různých oborech? Podělím se s vámi o zkušenost, že i ve světě společenství vlastníků má znalost koučovacích technik a koučovací přístup obrovský přínos.

Přijďte se zdarma seznámit s koučinkem na panelové diskusi, jejímiž hosty budou: ředitelka Axia Management Academy Ing. Daniela Vopalecká, MBA, M.A. a tři absolventi studia MBA Profesionální koučování, z nichž jeden jsem já (více o mně najdete ZDE).

Moderovat diskusi bude manažer studia MBA Profesionální koučování Ing. Andy Vopalecký, MBA

Více informací o této online akci najdete ZDE.

Hosté si budou povídat nejen o těchto tématech:
  • co je to koučink a proč je tak populární
  • jaký přínos má koučink v práci a životě
  • jak se můžete stát koučem vy
  • jak probíhá naše studium koučinku a v čem je výjimečné.
A proč právě koučink? V roce 2020 jsem vystudovala MBA studium profesionálního koučování. A jsem nadšená hned z více důvodů:
  1. uvědomila jsem si CO mě činí šťastnou, CO chci dělat a CO už dělat nechci,
  2. našla jsem svůj vnitřní smysl a poslání v mé práci – uvědomila jsem si, že má smysl pomáhat členům výboru v řízení jejich společenství vlastníků a vzdělávat je, aby neriskovali víc, než je nutné. Že i díky mně se jim pak v jejich domech skvěle bydlí,
  3. naučila jsem se naslouchat vašim potřebám a ne jen dokola opakovat své vlastní názory,
  4. pochopila jsem, že abyste vy měli prostor přemýšlet o tom, jak přesně chcete, aby váš dům fungoval, musím já taky někdy mlčet. Díky představě ideálního fungování, kterou tím získáte, dokážu pak já navrhnout mnohem přesnější cesty, které k vašemu cíli povedou,
  5. koučování funguje – koučovací techniky a otázky jsou prostě účinné v každé situaci. Je jedno, jestli jde o životní otázky, pracovní projekty nebo fungování společenství vlastníků.

Ať se vám skvěle bydlí! 😉

Ing. Věra Bugárová – mentor a kouč pro Vaše SVJ

#aťsevámskvělebydlí #prosvj