O mně

O mně

Mám více než 20 let praxe v účetnictví a správě bytových domů – společenství vlastníků znám ze všech možných úhlů pohledu (vlastníka, člena výboru, profi předsedy, správce, účetní, dodavatele, soudního znalce, konzultanta,…) SVJ-čka mě baví!

Díky své vášni pro společenství vlastníků jsem to dotáhla až ke jmenování soudní znalkyní pro specializaci na účetnictví společenství vlastníků – první v ČR.

Na co jsem opravdu hrdá? Více než 80 % mých klientů se mnou spolupracuje déle než 10 let.

Miluju výzvy! Řekněte mi, co řešíte a já vám navrhnu možná řešení. A k tomu přidám ideální postupy, systémová řešení a šablony, které zajistí, ABYSTE MĚLI CO NEJMÉNĚ PRÁCE.

Blížící se semináře:

Přednášky na rok 2021 prozatím nemají stanoveny konkrétní termíny.

Řekli o mně:

S paní Věrou Bugárovou spolupracujeme již od vzniku SVJ tj. od června 2006 a o změně neuvažujeme. S poskytovanými službami jsme velmi spokojeni. Především oceňujeme osobní přístup, dlouhodobě kvalitní poskytované služby a dobré odborné znalosti paní Bugárové.

Ing. Jan Škurek

předseda výboru společenství vlastníků v Rokytnici nad Jizerou

Chtěla bych vám velice poděkovat za poměrně rozsáhlou kontrolu a rekonstrukci účetnictví a sestavení vyúčtování za 2018. Vypadá to skvěle – opravdu nejlepší forma, co jsem doposud viděla.

Ing. Marcela Němcová, MBA

předsedkyně výboru Společenství vlastníků Korycanská

Jsem nesmírně ráda, že jsme získali takovouto fundovanou poradkyni. Dokázala najít skuliny ve Stanovách a opravit je tak, abychom mohli vést naše SV efektivně a pomohla nám připravit rozpočet, který slouží vlastníkům k fundovanému rozhodování, jak nakládat pečlivě s finančními zdroji SV a plánovat do budoucna.

Zlata Botero Vašková

předsedkyně společenství vlastníků a jednatelka Sousede.cz